19 gru 2018

Bracia Slater. Kane & Aiden - L.A. Casey


Zawsze gdy sięgam po kolejną część serii opowiadającej o losach braci Slater, wiem, że będzie to lektura idealna po ciężkim dniu/ tygodniu pracy. Tym razem nie było inaczej.


Tak jak poprzednie duety, tak też Kane wraz z Aideen zapewniają czytelnikowi sporo wrażeń i rozrywki. Czasem ich problemy są jednak dość mocno wyolbrzymione, przez co czytelnik spodziewa się wielkiej katastrofy, a w rezultacie okazuje się, że to po prostu kolejny cięższy etap przez który należy przejść. Jednak im bardziej zagłębiamy się w treść powieści, tym lepiej się ją czyta. Chociaż styl i język nie sprawia trudności, autorka stawia na prostotę oraz na dosadność języka.

Fabularnie historia tej pary jest spójna z poprzednimi częściami, co znacznie ułatwia odbiór samych bohaterów. Jako że już trochę poznaliśmy każdego z nich oczami pozostałych bohaterów, teraz jako uzupełnienie mamy okazję poznać ich wersję zdarzeń. Czytelnik może poznać nieco ich charakter oraz zobaczyć jak ewoluuje ich wzajemne uczucie.


Kane oraz Aideen to must read dla fanów cyklu. Obie książki świetnie się uzupełniają, jak i dają podgląd co dzieje się u pozostałych braci. Dla mnie lektura była po raz kolejny niesamowitą przygodą. Nie znam osoby, która po przeczytaniu tych książek nie zakochałaby się w którymś z braci. Jeśli ktoś chce rozpocząć swoją przygodę z nieziemsko przystojnymi braćmi Slater to powinien zacząć od początku, czytając w innej kolejności można czuć się nieco zagubionym. 

P.S. No i jak zawsze okładka przedstawiająca kolejnego z braci jest nieziemska :) <3

Za książki dziękuję wydawnictwu Kobiece

Pozostałe książki z cyklu:

2 komentarze:

  1. Miałam ogromną ochotę na tę serię, ale wyszło już tyle części, że nie wiem, czy chcę ją zaczynać, bo pewnie mi czasu nie starczy na dotarcie do finału. ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Może kiedyś sięgnę.

    Serdecznie pozdrawiam.
    www.nacpana-ksiazkami.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!