17 lip 2014

Cykl "Kuzynki" Andrzeja Pilipiuka - zapowiedź


Cykl Kuzynki Kruszewskie – Zaginiona –


nowa książka Pilipiuka 8 października


Kuzynki Kruszewskie, to wciągająca seria książek Andrzeja Pilipiuka i zarazem ukłon pisarza w stronę płci pięknej. Pilipiuk po mistrzowsku splata ze sobą losy trójki niezwykłych kobiet. Nie brak tu także uwielbianych przez czytelników charakterystycznych dla autora podróży w czasie, zabaw stylem i szczypty specyficznego humoru.


Zaginiona - kolejny tom zmagań kobiet z nieprzychylnymi okolicznościami losu będzie dostępny już 8 października 2014 roku.


Tymczasem w sklepach pojawiły się już wznowienia wcześniejszych książek cyklu: Kuzynki, Księżniczka oraz Dziedziczki.Cykl Kuzynki Kruszewskie składa się z :
 Kuzynki
  Księżniczka
Dziedziczki
  Zaginiona (w przygotowaniu)

Ktoś z Was czytał książki tego cyklu? Może podzieli się opinią na ich temat. Ja osobiście zawsze miałam je w planach, ale jakoś nigdy nie miałam odpowiedniej ilości czasu na lekturę. Jednak teraz po ukazaniu się kolejnej części chętnie zapoznam się z lekturą. Do 8 października powinnam zdążyć przeczytać pierwsze trzy tomy :)

1 komentarz:

  1. Wznowienia wyglądają przepięknie :) Kiedyś przymierzałam się do "Kuzynek", ale po kilkunastu stronach odpuściłam, więc może przyszedł czas, żeby dać im drugą szansę? Kto wie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!