16 kwi 2013

WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO!

Witam wszystkich serdecznie.
Nadszedł czas, by ogłosić zwycięzcę konkursu wielkanocnego.

Zasmuca mnie fakt, iż tak mało osób zgłosiło się do konkursu. Najwięcej zgłoszeń otrzymałam w ostatnim dniu trwania konkursu. Czym spowodowana była tak mała liczba chętnych? Nie mam pojęcia. Sądziłam, iż zadanie nie było trudne, ale być może się myliłam. Mam nauczkę na przyszłość.

Przejdźmy może do szczęśliwego zwycięzcy.
Wszystkie nadesłane prace były bardzo piękne, ciężko było i wybrać. Gdybym mogła nagrodziłabym wszystkich, ale niestety zwycięzca może być tylko jeden.

Uwaga, uwaga ...

nagrodę w postaci książki "Cień Anioła" wygrała ...


......... Lilien ........
(urzekły mnie oczy i uśmiech ''aniołka'' )

GRATULUJĘ!!!

mailowo skontaktuję się z Tobą w celu wysyłki nagrody.


A teraz jeszcze kilka słów ode mnie.
Z reguły konkurs organizuję, by móc dać Wam szansę zdobycia ciekawej książki. Zadanie jakie macie do wykonania, aby otrzymać ów nagrodę staram się dobierać zgodnie z tematyką utworu.  Nie sztuką jest zorganizowanie tzw. ''wygrywajki'' gdzie wystarczy napisać kilka zdań na temat "dlaczego ja powinnam/ powinienem otrzymać książkę''. Oczywiście nie neguje konkursów, które polegają właśnie na tym - sama czasem biorę w nich udział, jeśli interesuje mnie nagroda. Ale Kochani moi, czasem warto troszkę się wysilić i wykazać pewną dozą kreatywności. Nie chodzi o to by przysyłać arcydzieła (czy to w postaci rysunków, czy tekstów literackich).Udział w konkursie ma sprawić Wam przyjemność, a wysłanie swojego tekstu, czy też zgłoszenia w innej formie ma być zabawą, czymś pozytywnym. Czasem piszecie, że chętnie byście się zgłosili, a później jednak nie otrzymuję Waszego zgłoszenia. Pytanie brzmi: Dlaczego? Czy daję Wam za mało czasu? Jeśli tak, to proszę piszcie mi o tym. Jeśli zadanie jest zbyt trudne - także dajcie mi znać.
Nie chcę by ktoś czuł się tutaj obrażony, mam nadzieję iż nie w ten sposób odbierzecie moje słowa. Bardzo bym chciała, by następnym razem zgłoszeń było zdecydowanie więcej. Kończę już mój wywód. Mam nadzieję, że nikt nie będzie czuł się obrażony. Jeszce raz gratuluję zwycięzcy.

Pozdrawiam wszystkich gorąco!
Isztar :D

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz!