6 cze 2018

HOT MESS - Lucy Vine


W życiu każdego człowieka nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Najważniejsze to aby dobrze czuć się we własnej skórze i nie przejmować się niepowodzeniami, a nawet starać się przekuwać je w sytuacje korzystne dla nas.  

„Hot mess” to książka, która spodoba się każdej fance „Dziennika Bridget Jones”. Co było w tej książce najlepsze dla mnie? Z pewnością to jak ukazuje życie codzienne singiel ki, którą wszyscy naokoło pragną zeswatać. Drugim ogromnym plusem powieści był fakt, że książka napisana jest lekkim językiem, nie wymuszającym na czytelniku pełnego skupienia.

Książkę czyta się bardzo szybko. To ogromny plus, ponieważ historia tak lekka, a zarazem tak prawdziwa trafia szybko w nasze serca i każda z nas może odnaleźć jakiś aspekt siebie w tej powieści.

To z pewnością nietypowa kobieca literatura, która ma w sobie sporą dawkę humory i ironii.  Każdy kto szuka zwariowanej bohaterki, której życie usłane jest … gafami, to właśnie tutaj znajdzie kogoś takiego.

Autorka swoim debiutem ma sporą szansę na wysokie miejsca na listach sprzedaży, ponieważ jej powieść pozwala oderwać się od rzeczywistości, ale to co znajdujemy na kartach powieści nie różni się znów tak bardzo od znanej nam codzienności. Polecam każdemu, kto szuka czegoś nietypowego. Dawno nie byłam tak rozbawiona po lekturze, jak stało się to tym razem.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!