2 sty 2017

Magiczny domek na drzewie - Mary Pope Osborne

Czy chcielibyście spotkać prawdziwego wojownika ninja?
Magiczny domek na drzewie przenosi Jacka i Anię w odległe czasy starożytnej Japonii. Trafiają do kryjówki mistrza ninja. Czy poznają sekrety japońskich wojowników?Czy dopadnie ich okrutny samuraj?Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wojownikach ninja, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Wojownicy ninja i samurajowie”. 
 Zabójcze mrówki i atakujące nietoperze?
Rozmaite paskudne stworzenia czyhają na Jacka i Anię, kiedy magiczny domek na drzewie przenosi ich do amazońskiej puszczy. Wydaje im się, że nigdy nie zdołają wydostać się spośród gęstwiny drzew. Czy uda im się odnaleźć powrotną drogę do magicznego domku? Czy też utkną na zawsze w tropikalnym lesie?Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wojownikach ninja, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Lasy deszczowe”.

Seria „Magiczny domek na drzewie” to książki skierowane do młodego czytelnika, który dopiero wkracza w literacki świat. To pozycje, których zadaniem, oprócz zabawy, jest nauka. W ciekawy sposób dzieciom przekazuje się wiedzę, oraz pokazuje, że książki są wielkimi drzwiami, za którymi kryje się niezwykły i fascynujący świat, gdzie wszystko jest możliwe.
cała recenzja:
za książkę dziękuję Polacy nie gęsi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!