29 kwi 2017

Boss - Sierra Cartwright

Tom trzeci z serii Rodzina Donovanów

Jego erotyczne wymagania wystawiają na próbę wszystko, w co wierzyła.
Może się okazać, że zażądał od niej zbyt wiele…
Kiedy pewny siebie, charyzmatyczny Nathan Donovan zostaje jej szefem, życie Kelsey Lane całkowicie się zmienia. Multimilioner pragnie mieć ją u swego boku, ale jego wymagania na tym się nie kończą.
Kelsey unika angażowania się w miłosne związki, zwłaszcza z tak przebojowymi mężczyznami jak Nathan. Szybko jednak odkrywa, że jego zainteresowanie i zmysłowe pragnienia rozpalają coś ukrytego głęboko w niej samej, pchają ją ku przygodzie, która wystawi na próbę wszystko, w co dotąd wierzyła.
Nathan, młodszy, odważniejszy z energicznych braci Donovanów, przywykł, że dostaje wszystko, czego zapragnie. Teraz jego uwagę przyciągnęła bystra, seksowna Kelsey Lane. Szybko odkrywa, że dziewczyna jest inna od wszystkich kobiet, jakie dotąd znał.
Spotyka się z nim, pożądaniem odpowiadając na pożądanie, dociera głęboko do jego wnętrza, łamiąc bariery, którymi otoczył swoje serce.
Jednak Nathan zastanawia się, czy Kelsey zechce dać mu to jedno, czego się od niej domaga…Po przeczytaniu dwóch poprzednich tomów serii doskonale wiedziałam już czego mogę się spodziewać. Autorka ponownie poruszyła temat BDSM, jednak zrobiła to w taki sposób, że pewnie niejedna czytelniczka będzie chciała poczuć opisywane sceny na własnej skórze.

Kolejny z braci Donovan został wzięty na tapetę. Tym razem to Nathana będziemy podglądać. Znów autorka pokazuje czytelnikowi jak powoli rodzi się wielkie uczucie a wraz z nim zaufanie i ciekawość, a także otwartość bohaterki na nowe doznania. Autorka po raz kolejny ze smakiem przedstawiła sceny erotyczne, które praktycznie są na każdej stronie powieści.

Styl w jakim autorka pisze jest na tyle lekki by nie zniechęcać, jednak podejmując tematy tabu autorka sporo ryzykowała. Moim zdaniem ryzyko się opłaciło. Książka jest lekka, nie porusza zbyt ważnych tematów, przez co jest doskonałą lekturą na odprężający wieczór. Jednak to nie jest książka dla każdego. Wiele osób może bulwersować taki temat, jaki został poruszony w utworze. Seks, nagość, pożądanie oraz bardzo szczegółowe opisy sesji BDSM to tutaj znajdziemy.  Dla niektórych czytelników to może być zbyt wiele.


Komu mogę polecić utwory Sierry? Z pewnością osobom, które lubią wątki erotyczne w powieściach. Tym, którzy nie boją się czytać o nowych doświadczeniach seksualnych. Nie potrafię ocenić jak ma się do 50 twarzy Greya, ponieważ tej nie czytałam. Polecam każdej kobiecie, która szuka inspiracji oraz tym które nie boją się poruszać tematów ogólnie przyjętych jako tabu. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki

Poprzednie tomy serii:
1. Więzy [recenzja]
2. Piętno [recenzja]

2 komentarze:

  1. Ciagle mnie zastanawiało skąd autorki czerpią pomysły . Temat BDSM czy ogólnie literatury erotycznej moim zdaniem został już wyczerpany. Po Grayu, Crossie i wszystkich innych każda nowa powiesc już będzie tylko kalka. Można polecić jedynie początkującym w tym gatunku lub bardzo znudzonym ;€ jednak spodobała mi sie Twoja recenzja. Blog dodaje do obserwowanych i zapraszam do mnie na nieco inne klimaty
    Pozdrawiam

    Czytankanadobranoc.blogspot.ie

    OdpowiedzUsuń
  2. cieszę się, że recenzja ci się podobała. na pewno odwiedzę twój blog. pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!