21 kwi 2017

Moja historia futbolu - Stefan SzczepłekMoja historia futbolu, którą spisał Stefan Szczepłek to publikacja, która zachwyci niejednego fana piłki nożnej. To niezwykłe kompendium wiedzy obejmujące swoim zakresem zarówno polską część tej historii, jak i cały świat. Moja historia futbolu składa się z dwóch tomów. Pierwszy przybliża ogólnoświatową wiedzę na temat drużyn, piłkarzy, trenerów i obiektów sportowych, druga natomiast związana jest z wszystkim co dotyczy naszego rodzimego futbolu.


Tom pierwszy – świat to dwadzieścia cztery rozdziały opowiadające o najbardziej istotnych faktach historycznych w dziejach światowej piłki nożnej. Każdy miłośnik tego sportu powinien zapoznać się z ta książką, gdyż dzięki niej dowiemy się wiele ciekawostek i przypomnimy sobie istotne fakty, które miały miejsce na przestrzeni dziejów. Ten tom obejmuje bardzo duży okres czasu, przez co jest nie lada gratką dla każdego, kto interesuje się tym sportem.

Tom drugi – Polska to dwadzieścia trzy rozdziały zawierające również konkretna dawkę wiedzy, tym razem jednak dotyczącą krajowych drużyn i wydarzeń z nimi związanych. Publikacja porusza najistotniejsze wydarzenia w dziejach polskiej piłki nożnej oraz pozwala czytelnikowi na poznanie wielu interesujących rzeczy, o których powszechnie nie mówi się zbyt wiele.


Oba tomy to niezwykłe i ciekawe publikacje, które pozwolą każdemu kibicowi odnaleźć wiele ciekawostek na temat prawie wszystkich drużyn świata. Grafiki jakie znajdziemy w książkach są niebywale interesujące. Wiele zdjęć przedstawia przedmioty, których normalnie przeciętny człowiek mógłby nigdy nie zobaczyć. Moja historia futbolu to świetny przewodnik zarówno dla zagorzałych fanów piłki nożnej, jak i dla osób, które dopiero zaczęły interesować się tym sportem. Książka opisuje bardzo szerokie ramy czasowe, w których wydarzyło się na prawdę wiele. To jak autorowi udało się zebrać całą tą wiedze w jedno miejsce jest godne podziwu. Książka jest idealnym pomysłem na prezent dla kogoś kto się taka tematyka interesuje. 

Za książki dziękuje wydawnictwu SQNBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!