8 kwi 2017

Atlas przygód zwierzat - Rachel Williams & Emily Hawkins

Prześledź MAPY SIEDMIU KONTYNENTÓW i odkryj, co robią zwierzęta, aby przetrwać kolejne pory roku. Zdecyduj, czy chcesz popłynąć z NARWALAMI w niebezpieczną podróż przez lodowce w poszukiwaniu pożywienia, wychowywać dzieci z ORANGUTANAMI na Borneo czy uprawiać wspinaczkę górską z PANDAMI w Chinach. W którąkolwiek podróż wyruszysz, czeka cię niezapomniana przygoda w jednej z czterech stron świata.

Zobacz ponad 30 scen z życia zwierząt. Dla młodych poszukiwaczy przygód każda strona jest okazją, by odkryć setki szczegółów i przyswoić sobie mnóstwo wiadomości.

Nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia ukazał się „Atlas przygód zwierząt”. Myli się ten, kto uważa, że to mała książeczka dla dzieci. Atlas to potężna księga zbliżona do formatu A3, przez co robi naprawdę imponujące wrażenie. Taka książka to nie tylko świetne źródło wiedzy dla najmłodszych czytelników, ale także piękna ozdoba każdej biblioteczki.
Pierwszą rzeczą jaką zauważamy jest piękna, wyrazista i kolorowa oprawa, a twarda okładka powoduje, że książka wydaje się być jeszcze większa i piękniejsza. Strony wewnątrz atlasu są wykonane z nieco grubszego papieru, przez co są z pewnością wytrzymalsze i nie drą się przy wielokrotnym używaniu. Wyraźne litery sprawiają, że dziecku łatwiej czyta się kolejne opisy, a każda ciekawostka to kolejna miła niespodzianka dla każdego czytelnika.
Cała recenzja dostępna na:
za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Nasza Księgarnia oraz Polacy nie gęsi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!