24 paź 2012

Zapowiedź od Prószyńskiego.

Witajcie moi Drodzy. Przepraszam, że ostatnio zaniedbałam pisanie recenzji, ale niestety praca po 10 godzin dziennie wykańcza nawet mnie. Obiecuję że teraz zabiorę się ostro do pracy i nadrobię zaległości. 

Tym razem chciałabym Wam polecić gorąco jedną z książek, która  niedługo ma ukazać się w księgarniach. 

Pamiętacie "Ucztę Dusz" - C.S. Friedman [recenzja] ? skoro tak to słuchajcie tego! 20 listopada ma ukazać się kontynuacja tej nieziemskiej historii. 


Skrzydła gniewu

Kontynuacja mrocznej historii świata, w którym magowie żywią się ludzkimi duszami.


Gniew Bogów to czarnoksięska bariera chroniąca ludzi przed powrotem demonów. Wzniesiono ją, gdy Duszożercy omal nie doprowadzili południowych krain na skraj wyniszczenia. Wtedy udało ich się odeprzeć. Przez lata pamięć ludzi o tych wydarzeniach zatarła się, podobnie jak strach przed grozą czyhającą za Gniewem Bogów. Bariera zaczyna jednak kruszeć i nawet magowie z coraz większym lękiem spoglądają na północ. Tymczasem Kamala, młoda kobieta, która ośmieliła się rzucić wyzwanie Magistrom, zmuszona jest uciekać przed ich gniewem na północ w sam środek niebezpieczeństwa.


Celia S. Friedman (ur. 1957) – amerykańska autorka science fiction i fantasy, zaczynała jako projektantka kostiumów. Debiutowała w 1986 roku powieścią „In Conquest Born”, popularność przyniosły jej space opera „Obcy brzeg”, wyróżniona przez redaktorów „The New York Timesa”, oraz Trylogia Zimnego Ognia, na którą składają się: „Świt czarnego słońca”, „Nadejście nocy” i „Korona cieni”. 

Tytuł oryginalny: Wings of Wrath
Tłumaczenie: Piotr Staniewski, Grażyna Grygiel
Data wydania: 20.11.2012
Oprawa: miękka
Format: 125 x 195 mm
Liczba stron: 544
Cena detaliczna: 44,00 zł

Żródło: Prószyński i S-ka

Ja przeczytam na pewno a Wy?


3 komentarze:

  1. Taak, już się napaliłam :D Na pewno będzie super!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam z niecierpliwością! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ciekawie zapowiadająca się treść. aby wpadła w moje ręce :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!