21 paź 2016

Rytm zdrowego życia. Terminarz motywacyjny 2017 - Konrad Gaca

Konrad Gaca opracował szczególną  metodę codziennej motywacji – Rytm Zdrowego Życia, oparty na  Piramidzie Zdrowego Człowieka.
Pracując w Rytmie Zdrowego Życia, będziesz w stanie osiągnąć wszystkie cele, jakie sobie wyznaczysz. Autor gwarantuje, że ta metoda daje Ci gotowy przepis na sukces.
    

Po raz pierwszy piszę opinię – czy jak kto woli, recenzję – na temat terminarza. Jednak ten terminarz jest wyjątkowy. Dlaczego? Już wyjaśniam. Po pierwsze to terminarz motywacyjny, czyli ma nas zmotywować do działania. Po drugie to dzieło Konrada Gacy, osoby która pomaga tysiącom z walką z kilogramami. Już to powinno być zachęcające by ten kalendarz mieć u siebie.

By zachęcić Was jeszcze bardziej, opowiem co nieco o wnętrzu kalendarza.
Na początku otrzymujemy kilka słów wyjaśnienia od samego Konrada Gacy. W punktach wymienione są najważniejsze atuty kalendarza.  Każdy kolejny miesiąc to jeden krok dalej by wprowadzić Rytm Zdrowego Życia. Każdego miesiąca autor wskazuje nam kroki by zdrowy tryb życia był dla nas czymś naturalnym. W każdym miesiącu otrzymujemy zadanie do wykonania. I choć na początku może wydawać się, że zadania są wyjęte z kapelusza, to uwierzcie mi, to sprawdzone sposoby, które Konrad Gaca stosuje w pracy ze swoimi klientami.

Jeśli chodzi o praktyczną stronę terminarza - w końcu to też kalendarz, który ma służyć nam cały rok, tak jak ten najzwyklejszy ze sklepu papierniczego – na każdej stronie mamy jeden dzień, więc sporo miejsca na notatki. Każda strona podzielona jest na dwie części. U góry znajdziemy rozkład dnia podzielony tradycyjnie na godziny, a poniżej ogromny zegar, przy którym możemy również notować istotne dla siebie informacje. Twarda oprawa sprawia, że kalendarz bez trudu powinien wytrzymać cały rok.


Moim zdaniem, to naprawdę świetnie wydany terminarz. Oprócz strony motywacyjnej ma też, piękną szatę graficzną, strony wykonane są z dobrej jakości papieru, no i jest praktyczny – choć do torebki go pewnie nie zabiorę J Polecam każdemu, kto walczy o bycie fit, a dodatkowo potrzebuje motywacyjnego kopa. To doskonały świąteczny dla osoby, która potrzebuje coś gdzie zorganizuje sobie swoje dni. Sporo miejsca na notatki plus kilka słów od Konrada Gacy, sprawia że kalendarz na 2017 rok może być wyjątkowy. 

za możliwość zajrzenia do terminarza dziękuję wydawnictwu Burda Książki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!