15 lut 2017

Obudź w sobie wojownika - Konrad Gaca

Kolejna książka Konrada Gacy, znanego i cenionego specjalisty ds. leczenia otyłości i motywatora. Człowieka, który pomógł już tysiącom ludzi zapanować nad nadwagą i otyłością.


„Obudź w sobie wojownika” to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. To autorska metoda motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu.

Konrad Gaca dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami – opowiada historię walki o zdrowie córeczki, przywołuje najtrudniejsze momenty w swoim życiu, by wszystkim nam pokazać, że każdy cel jest na „wyciągnięcie ręki”. Stawia również niełatwe pytania i oczekuje na nie odpowiedzi.

Ta książka jest jak rozmowa z przyjacielem – pokazuje, w jaki sposób i dlaczego warto walczyć o siebie.

To intensywny zastrzyk siły i motywacji, polecany wszystkim, którym tego brakuje. Lektura idealna dla tych, którzy chcą czuć się szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi, którzy chcą „obudzić w sobie wojownika”!

„Bo przecież każdy z nas ma w sobie wojownika. Taka po prostu jest nasza natura, chociaż często o tym zapominamy. Zapominamy, że opowieść o sile ludzkiego ducha, która potrafić przenosić góry, to opowieść o każdym z nas”.


Osoby Konrada Gacy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Część zna go z popularnej telewizji śniadaniowej, ja sama właśnie w ten sposób go poznałam. Widząc jak przemienił życie tak wielu ludzi postanowiłam bliżej przyjrzeć się jego osobie i metodom jakie stosuje by poprawić życie ludzi z problemami otyłości.

Książka jest świetnym uzupełnieniem terminarza, którego recenzję można znaleźć tutaj. Obudź w sobie wojownika to zbiór rad motywacyjnych, dla każdego kto szuka wsparcia i rad w procesie dbania o własne zdrowie.

Całość podzielona została na 14 rozdziałów, z których każdy poświęcony jest innemu aspektowi dbania o siebie. Motywacją jest również to, że w każdym kolejnym rozdziale  przedstawiona została osoba, która podana została procesowi odchudzania. Poznajemy historie wielu osób, które zmagały się z problemami, a po spotkaniu z Konradem Gacą, pracą z nim i wielkiemu samozaparciu wygrało walkę o własne zdrowie i wygląd.

Sama walczę o własne zdrowie i powrót do wymarzonej wagi sprzed ciąży, dlatego każda rada od eksperta jest dla mnie cenną wskazówką. Choć część z rad przedstawionych w książce było już mi znanych, to zawsze dobrze przypomnieć sobie co nieco.


Obudź w sobie wojownika to książka o motywacji, o samozaparciu, o walce o własne dobro. Zachęcam do lektury gdyż każda osoba znajdzie tu kilka rad dla siebie. To wielki zastrzyk motywacji do działania. Być może ktoś potrzebuje nieco wsparcia, taka osoba powinna sięgnąć właśnie po tę książkę. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki

1 komentarz:

  1. Jeśli kiedyś będę miała okazję ją przeczytać to na pewno skorzystam ;)

    Zostaję na dłużej i obserwuję!!


    Pozdrawiam
    To Read Or Not To Read

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!